Księga Gości

Dziękujemy za wspólną naukę i przeżycia.  Serdecznie zapraszamy do umieszczania pamiątkowych wpisów. Wasze słowa i opinie znaczą dla nas naprawdę wiele:)

Zespół Szkoły rodzenia „Perełka”

63 thoughts on “Księga Gości

 1. Cześć Grupo. MY już „po”. Nasz synek już jest na świecie od poniedziałku. Szkoda że nie zdążyliśmy na wszystkie wyklady aczkolwiek cieszymy się że etap ciąży już za nami. Trzymamy kciuki za wszystkie pary, słuchajcie uważnie wykładów ponieważ ta wiedza naprawdę się przydaje. Świadomość sytuacji, pomoc partnera, oddychanie- gdyby nie to, byłoby ze mną ciężko podczas porodu. W szpitalu w Wołominie trafiłam na swietna opiekę położnicza, wielki szacunek za profesjonalizm i życzliwe podejście. Małgosiu oby było więcej takich szkół i osób jak Ty, które pozwalają przeżyć ten czas świadomie, podzielić ciężar porodu na 2 osoby. Bo ja za to właśnie jestem Ci wdzięczna, poczucie że nie bylam sama i bezsilna. Pozdrawiam/y Dorota i Tomek.

 2. Szkoła rodzenia bardzo mi pomogła. Dała przede wszystkim więcej pewności siebie w najtrudniejszym okresie po porodzie.

 3. Serdecznie podziękowania za cenne rady, wskazówki oraz profesjonalnie przekazaną wiedzę na Szkole Rodzenia. Dzięki temu poród przebiegł bardzo sprawnie, a początki macierzyństwa sprawiają mnóstwo radości… bez strachu i obaw 🙂 Dziękujemy za wszystko. Karolina, Łukasz i Majeczka Żak

  wtorek, 20, styczeń 2015

 4. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego przygotowania do porodu, oraz opieki w trakcie i po porodzie.
  Małgosia to fantastyczna osoba – nie znam drugiej takiej – pełna zapału oraz poświęcenia dla innych.
  Jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc.

  Serdecznie pozdrawiam i życzymy samych sukcesów i takiej radości jak dotychczas 🙂

  Pozdrawiamy

  Katarzyna, Michał oraz Stach Kotkiewicz

  czwartek, 15, styczeń 2015

 5. Patrzę na swoją córcie i mówię do siebie TAK DOKONAŁAM TEGO!! Jestem dumna z pracy jaką wykonaliśmy wszyscy w trójkę. Wiem jednak, że gdyby nie szkoła rodzenia, Pani Małgosia i wszystkie inne osoby, które współtworzą te wyjątkowe wykłady byłoby Nam dużo trudniej zarówno przed porodem, w trakcie i zaraz po. Rady, które otrzymywaliśmy, wsparcie i przekazywana Nam wszystkim wiedza były niesamowicie pomocne w trakcie porodu. Niestety, nie miała tej przyjemności rodzić z Panią Małgosią, tym bardziej doceniam zajęcia w szkole rodzenia. Mój partner był ze mną i pomagał przejść przez ten piękny, ale nie ukrywajmy, bolesny czas. Widział co mówić, jak reagować, w jaki sposób ulżyć i jak wesprzeć mnie psychicznie. DZIEKUJEMY MAŁGOSIU!!!

  Chciałabym podziękować też Pani rehabilitantce, bo dzięki niej i ćwiczeniom, których nas uczyła zaraz po porodzie czułam się naprawdę dobrze:)

  wtorek, 16, grudzień 2014

 6. W imieniu swoim i mojej rodziny dziękujemy ci Gosiu za wsparcie. Szkoła rodzenia bardzo nam się przydaje i dzięki twojej fachowej pracy i profesjonalnego podejścia jesteśmy przygotowani wzorowo..

  czwartek, 04, grudzień 2014

 7. Samo pojście do szkoły rodzenia było dla nas czymś oczywistym i naturalnym, Perełkę wybraliśmy zachęceni świetnymi opiniami kilku zaprzyjaźnionych par. A potem byliśmy już tylko zaskoczeni… MEGA pozytywnie 🙂

  Poza przekazaniem niezbędnej wiedzy zarówno o porodzie jak i opiece nad dzieckiem, dostaliśmy też masę pozytywnych emocji. Naprawdę nie spodziewałam się że z klującego się lęku przed porodem może wyniknąć tak fajne oczekiwanie. Po każdych zajęciach wychodziłam z coraz większą pewnością że dam radę, a mój mąż z coraz większym przekonaniem że naprawdę chce w porodzie uczestniczyć.

  Małgosiu, baardzo BARDZO Ci dziękujemy. Wielka chwila jeszcze przed nami ale dzięki Tobie trwamy w cudnym :), radosnym oczekiwaniu. Dzięki też że jakiekolwiek przebłyski niepokoju potrafisz uleczyć w kilku pierwszych słowach rozmowy. Ze świadomością że jesteśmy w Twoich rękach cała nasza trójka czuje się naprawdę bezpiecznie 🙂

  wtorek, 25, listopad 2014

 8. Michalinka, Arletka i Maciek ( topermaciex@wp.pl ): Michalinka, Arletka i Maciek pisze:

  Ja Michalinka dziękuję, że ta najcięższa podróż w moim dotychczasowym życiu wcale nie była taka najgorsza, a wręcz przeciwnie, moja mama przy Twojej pomocy sprawnia mnie przez nią przeprowadziła, dzięki czemu jestem teraz spokojna, patrze na swoich rodziców u uznaniem i miłością. A za to domowe SPA, które urządziłaś mi tydzień po wyjściu z brzucha mamy to do końca życie Ci się nie odwdzięczę:) Polecam się oczywiście o każdej porza dnia i nocy:)

  Ja Arletka powiem Ci krótko, Za Twoje serce i pasję Kocham cię:)

  Ja Maciek dziękuję, że podczas porodu, dzięki Twojemu profesjonalizmowi, ani razu ani usłyszałem, że facet to najgorsze stworzenie na ziemii:)

  ukłony i pamiętaj, Nasze drzwi stoją dla Ciebie otworem. Służymy pomocą oraz dobrym słowem w każdej sprawie:)

  sobota, 22, listopad 2014

 9. Elwira i Marek ( elwira.kopacz@wp.pl ): Małgosia to "Perełka" pisze:

  Za wielką życzliwość, zaangażowanie, fachowość i profesjonalizm, które można stawiać za wzór dla innych, za wielkie SERCE!

  Za 20 lipca 2002 Natalia Anna

  Za 11 sierpnia 2014 Anna Małgorzata

  Dziękujemy Bardzo 🙂

  poniedziałek, 25, sierpień 2014

 10. Małgosiu, serdecznie Ci dziękujemy za wsparcie, wszelkie wskazówki i ciepło, które bije od Ciebie. Jesteś dobrym Aniołem, który czuwa 🙂

  Dziękujemy!!!

  środa, 18, czerwiec 2014

 11. Dorota i Łukasz z córkami: Wspaniale jest rodzić z Małgosią pisze:

  Na początku, jeszcze raz: Małgosiu DZIĘKUJEMY za wszystko, za dwa wspaniałe porody!
  Życzymy Ci aby dobro, które czynisz do Ciebie powróciło ze zdwojoną siłą!

  Bo Małgosia, to wspaniała kobieta, pełna ciepła i życzliwości, empatyczna i troskliwa, a do tego wszystkiego mądra i doświadczona położna. Była z nami przy pierwszym porodzie w 2007 roku, więc pewne było, że przy drugim też musi być, i była – w listopaddzie 2013 roku powitała naszą drugą córkę Zosię.

  Jako rodząca mam same dobre wspomnienia, obydwa naturalne porody przebiegły szybko, przyjemnie i bez żadnych komplikacji. Jak rodzić to tylko z Małgosią!!!

  Tak więc Małgosiu, może się jeszcze spotkamy… Wink

  Pozdrawiamy serdecznie, Dorota i Łukasz z córkami.

  sobota, 14, czerwiec 2014

 12. Witaj Małgosiu

  Bardzo dziękuję za wspólnie spędzone chwile i za wszystkie informacje które dzięki Tobie sobie przypomniałam i utrwalilam . To bardzo pomocne nawet dla mamy dwójki już dzieci . 🙂

  Serdeczne dzięki,pozdrawiam i do zobaczenia….

  środa, 11, czerwiec 2014

 13. Małgosiu serdecznie chcemy Ci podziękować za przygotowanie do tej ważnej i oczekiwanej przez 9 miesięcy chwili jaka jest przyjście naszego szczęścia na świat. Jesteś tak pozytywną osobą, a swoją energią i ciepłem potrafisz zarazić innych Wszystkim będe polecała przygotowanie w Twojej szkole, bo naprawdę warto.

  Dziękujemy Ci, że byłaś z nami w tym ważnym dniu i przyjęłaś na świat naszego synka.

  piątek, 06, czerwiec 2014

  ***

  ASMS: Agnieszka i Sebastian z Maksymiliankiem

  Gosiu z całego serca dziękujemy Ci za gorące serce, mnóstwo ciepłych słów a także za sam poród bo byłaś z nami w tych pięknych chwilach i myślę że jesteś wspaniałą Mamą wspomożycielką dla wszystkich dzieci które przyjęłaś i tych których rodzicom pomagałaś. Nie ma takich słów które mogą to opisać jedynie uśmiech naszych pociech:-)

  wtorek, 27, maj 2014

 14. Agnieszka i Sebastian rodzice Maksymilia...: Agnieszka i Sebastian z Maksymiliankiem pisze:

  Bardzo gorąco i ze szczerego serca polecamy udział w Szkole Rodzenia Gosi Olszewskiej. Jeżeli boicie się jak to będzie podczas porodu co zrobić i jak się zachować gdy „już się zacznie” to koniecznie musicie tu być, wszyscy którzy ukończyli szkołę należą do jednej wielkiej rodziny o której nasza wspaniała Ciocia Gosia i Matka wspomożycielka naszych dzieci przy porodzie, nie zapomina i zawsze nawet długo, długo później można zwrócić się o pomoc, którą z całą pewnością i gorącym sercem otrzymacie. Drodzy rodzice, dziś mam wspaniałego i zdrowego synka a muszę powiedzieć że zawdzięczam to dobremu „prowadzeniu się w ciąży”;) tzn. zawsze starałam się być spokojna i opanowana rezygnowałam ze stresu czyli robiłam wszystko o czym dowiedziałam się podczas spotkań i naprawdę ma to wielki sens i sprawdza się w życiu codziennym, ponadto z porodu mam same dobre wspomnienia, nie pamiętam żeby coś mnie bolało po prostu wiedziałam że będzie dobrze i wiedziałam co robić w danej chwili więc bez obaw mogłam urodzić. Inną wspaniałą sprawą jest fakt, że mój mąż z osoby która bała się wejść do szpitala stał się wspaniałym i troskliwym opiekunem i myślę że w połowie urodził za mnie:) a to wszystko dzięki temu że wcześniej przygotowaliśmy się do tego. Ale nie tylko o samym porodzie dowiedzieliśmy się dużo, również o pielęgnacji maleństwa oraz samej mamy tuż po porodzie żeby łatwo i szybko dojść do formy i to w takim stopniu że na sali poporodowej instruowałam moje koleżanki z pokoju które rodziły swoje kolejne dzieci;)

  Gosia Olszewska jest cudownym człowiekiem, prawdziwym i szczerym zawsze nam pomoże ma wspaniały wykwalifikowany zespół, zwłaszcza ćwiczenia które ułatwiają nam funkcjonowanie i poród. Sama byłam świadkiem jak zajęcia w szkole uratowały życie naszej koleżanki i jej maleństwa.

  Gosiu z całego serca dzięku

  wtorek, 27, maj 2014

 15. Bardzo gorąco polecamy Szkołę Rodzenia Perełkę, prowadzona przez wspaniałą kobietę, pełną pozytywnej energii i pogody ducha, ale przede wszystkim wykonywającą swoją cudowną pracę profesjonalnie.

  Dzięki szkole mogliśmy pogłębić swoją wiedzę o macierzyństwie, nabrać pewności siebie, otrzymać wewnętrzny spokój i co ważne poznać wspaniałych ludzi, z którymi do dziś utrzymujemy kontakt i dzielimy się swoimi doświadczeniami w wychowywaniu naszych pociech.

  Dziękujemy Małgosiu, że byłaś z nami w tak szczególnej dla nas chwili- narodzin naszego dziecka i pozwoliłaś nam uwierzyć, że są jeszcze na świecie tacy ludzie jak Ty, którzy kierują się sercem, kochają swój zawód a dzięki nim szczęśliwi rodzice mogą tulić w ramionach swoje maleństwa.

  Monika Janusz i Julian Wagner:)

  wtorek, 15, kwiecień 2014

 16. dzięki szkole rodzenia Gosi:

  -do temamtu porodu podeszłam spokojnie jako do zadania, które muszę wykonać aby urodzić cudowne zdrowe dziecko, byłam w pełni świadoma iż ból towarzyszący porodowi ma za zadanie pomóc w przyjściu na świat mojego szkraba i nauczyłam się aby nie skupiać się na „sobie” i towarzyszących bólach a na dziecku dla którego ta droga też nie jest łatwa.

  -mój mąż przekonał się do porodu rodzinnego i spisał się na medal 🙂 dodatkowo zaznaczył, że przy kolejnych porodach też będzie uczesniczył 🙂

  – ponadto na zajęciach poruszane są bardzo ważne inne tematy takie jak pierwsza pomoc dziecka, dietetyka, ćwiczenia podczas ciąży i wiele innych.

  GORĄCO POLECAM!!!!

  dziękujemy Małgosiu 😉

  Martyna, Piotr i mały Janek 😉

  wtorek, 25, marzec 2014

 17. Wybierając się do szkoły rodzenia Perełka byłam zdecydowana na przeprowadzenie porodu poprzez cesarskie cięcie, ponieważ poród od zawsze wydawał mi się czymś zbyt trudnym, bolesnym i przerażającym.

  Dzięki Małgosi w 8 miesiącu ciąży zmieniłam podejście do porodu o 180 stopni. Zdecydowałam się rodzić w sposób naturalny i przede wszystkim podeszłam do tego jak do ważnego zadania i pięknej przygody w życiu. Wręcz nie mogłam się już tego wielkiego dnia doczekać.

  Miałam to szczęście, że kiedy trafiłam na izbę porodową Małgosia miała akurat dyżur. Poród odbył się szybko i bez problemów. Wychodziłam z izby porodowej z przeświadczeniem, że jeśli kiedyś będę jeszcze w ciąży to już bez obaw zdecyduję się na naturalny poród i to wszystko dzięki Małgosi, bo pomogła mi BARDZO za co Jej jeszcze raz z całego serca dziekuję 🙂

  środa, 12, marzec 2014

 18. Składamy serdeczne podziękowania Pani Małgorzacie Olszewskiej za profesjonalene przygotowanie nas do naszej najważniejszej roli w życiu, mianowicie szeroko pojętego rodzicielstwa. Dziękujemy za udzielone nam wsparcie, fachową wiedzę oraz praktyczne wskazówki. Atmosfera panująca w szkole rodzenia ,,Perełka” pozwoliła nam się otworzyć i dzielić wiedzą oraz problemami z innymi uczestnikami kursu. Zachęcamy wszystkich bardzo serdecznie do skorzystania z oferty zajęć. Naprawdę warto !!!

  Pozdrawiamy

  Monika, Krzysztof i Tymoteusz Dziakowcz

  wtorek, 18, luty 2014

 19. Nie ma takich słów aby można było opisać to co otrzymaliśmy od Małgosi:) w najcięższych chwilach naszego życia była z Nami i przeżywała je tak samo jak My… w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć drugą taką osobę jak Ona bo chyba już takich nie ma… jest naprawdę wyjątkową osobą i ciężko było by nam nie polecić Szkoły Rodzenia którą prowadzi właśnie Małgosia bo naprawdę warto poświecić troszkę czasu i przygotować się do nadejścia naszego szczęścia:) a najlepiej można się przygotować tylko w Szkole Rodzenia Perełka:) Dziękujemy:)

  piątek, 14, luty 2014

 20. Zapisując się na zajęcia do Perełki liczyliśmy na to, że dowiemy się o przebiegu porodu, pielęgnacji dziecka co najwyżej odpowiedzi na kilka nurtujących nas pytań. Jednak już od pierwszej minuty zajęć, a właściwie pierwszych zdań wypowiedzianych przez Małgosię byliśmy w szoku. Każde słowo, gest, podejście do tematu wprawiało nas w zachwyt. Po pierwsze niesamowita wiedza, nie było pytania, na które Małgosia nie znałaby odpowiedzi, czy to w kontekście teoretycznym jak również praktycznym. Mnóstwo rzeczy uspokoiło nas wewnętrznie, zupełnie inaczej spojrzeliśmy na kwestię porodu, przede wszystkim przestaliśmy się bać.
  Natomiast chciałam poruszyć inna kwestię, mianowicie wrażliwość, empatia, czułość, opiekuńczość, a przede wszystkim DOBRE SERCE. Tak mogę opisać Małgosię. To w jaki sposób opowiadała o każdym porodzie, indywidualnych potrzebach bądź zachowaniach rodziców mówiło samo za siebie – Ta kobieta to prawdziwy Skarb i wzór dla wszystkich Położnych. Dzięki Małgosi zostałam nazwana na sali porodowej „rodzącą z uśmiechem” a na pytanie jak to zrobiłam odpowiedziałam krótko: „Po prostu do porodu i macierzyństwa zostałam przygotowana przez Prawdziwą Perłę”

  …. i ten moment, kiedy Oliwierek wylądował na mojej piersi, do dzisiaj czuję te emocje na samą myśl o tej chwili… Dziękujemy

  środa, 12, luty 2014

 21. Po pierwsze nie ma lepszej Szkoły Rodzenia niż PEREŁKA z Małgosią na czele.

  Po drugie Perełka daje gwarancję przygotowania do najważniejszej roli w życiu.

  Po trzecie Małgosia jest wspaniała, Anioł nie kobieta!

  Dzięki Tobie i co tygodniowym spotkaniom miałam porządek w swych myślach dotyczących porodu, połogu i tego jak będą wyglądały nasze pierwsze wspólne chwile we trójkę.

  Dzięki Tobie Małgosiu wraz z mężom zyskaliśmy spokój a to chyba jest najważniejsze by dobrze przejść przez czas porodu.

  Jestem szczęśliwą mamą 9 miesięcznego Szymonka. Dla nas Małgosia zawsze będzie ważna i z uśmiechem na twarzy wspominamy zajęcia w Perełce, gdzie nawiązaliśmy nowe znajomości i przyjaźnie.

  Polecam gorąco wszystkim tym, którzy zastanawiają się czy warto uczestniczyć w szkółce.

  Martyna, Kamil i Szymonek

  ( piszę po raz kolejny i mam nadzieję, że tym razem mój wpis nie zniknie i się opublikuje 😛 )

  środa, 12, luty 2014

 22. Droga Gosiu

  Chcieli byśmy z mężem również podziękować za wkład jaki włożyłaś w przygotowanie nas do porodu jak i do późniejszego wspólnego życia w trójkę Smile Dzięki twoim radą i wsparciu opieka nad naszą córeczkę nie sprawia nam najmniejszego problemu Smile jest zdrowym radosnym i dobrze rozwijającym się dzieckiem. Dzięki tobie wiemy jak sobie radzić w trudnych sytuacjach gdy płacze czy się denerwuje a także wiemy jak zadbać o jej prawidłowy rozwój jeszcze raz dziękuje Ci Gosiu Kiss

  Magda Czarek i Oliwka K.

  sobota, 18, styczeń 2014

 23. 27 lipca 2013r o godzinie 12:50 przyszła na świat Justynka by dać radość i łzy szczęścia rodzicom 🙂
  Serdeczne dzięki za pomoc przy porodzie gdyby nie pani Małgosia to Justynka przyszła by na świat przez zabieg cesarskiego cięcia, żeby nie pani siła wewnętrzna i determinacja oraz wiara w człowieka możliwości nie dała bym rady bez pani i męża. Nie ma takich słów które by określiły wielką wdzięczność dla pani serducha!. Justynka za tydzień kończy pół roczku mocno ściska i całuje panią. A ja przy nastepnych porodach mam nadzieje że znów będę miała wielkie szczęście że panią Małgosie spotkam:) Życze dużo zdrówka uśmiechu. Gorąco pozdrawiam Dominika, Piotrek i Justynka Tokarscy :*

  piątek, 17, styczeń 2014

 24. 8 dni temu przyszedł na świat nasz synek. Poród nie przebiegłby tak sprawnie i szybko gdyby nie wiedza, zarówno praktyczna jak i teoretyczna, którą zdobyliśmy w szkole rodzenia.

  Gosiu, dziękujemy za poprowadzenie naszego porodu, dzięki czemu po 3 godzinach mogliśmy cieszyć się widokiem Wojtka. Mieliśmy ogromne szczęście, że trafiliśmy na Twój dyżur.

  Jeśli zastanawiacie się nad porodem rodzinnym, to gorąco polecam. Bez mojego męża nie dałabym rady urodzić. W czasie porodu nawet najprostsze czynności stają się ogromnym problemem i wtedy potrzebne jest wsparcie męża.

  środa, 25, grudzień 2013

 25. Serdeczne podziękowania za przygotowanie nas na przyjście naszego maluszka na świat.
  Gorąco polecamy spotkania z Gosią wszystkim przyszłym rodzicom, którzy chcą jak najlepiej przygotować się na ten moment.
  Ważne jest również to , że zawsze nawet po porodzie można zadzwonić i rozwiać swoje wątpliwości, których przy spotkaniu z tak małym człowiekiem zawsze trochę jest:)

  Jeszcze raz wielkie dzięki i wszystkiego dobrego dla Ciebie Gosiu:)

  Pozdrawiamy: Iwona, Rafał i Antoś Kozłowscy. BuziakiCool

  poniedziałek, 09, grudzień 2013

 26. Dokładnie rok temu, 2 grudnia 2012 roku, przyszedł na świat nasz ukochany synek Wiktorek. Świętujemy dzisiaj z naszym Maluszkiem i wspominamy, z łezką w oku, miniony roczek. W tym wyjątkowym dniu pamiętamy również o Tobie Małgosiu. Choć nie mogłaś być z nami podczas porodu wspaniale nas do niego przygotowałaś, dzięki czemu był on dla nas świadomym a zarazem cudownym przeżyciem. Nieoceniona była też Twoja pomoc w pierwszych dniach opieki nad synkiem. Mogliśmy zadzwonić do Ciebie z każdym problemem, a jako młodzi rodzice trochę ich mieliśmy, a Ty zawsze wysłuchałaś i udzielałaś bezcennych porad. Dla mnie niezwykle ważne było Twoje wsparcie w mojej walce o karmienie piersią. Kiedy dopadła mnie bezsilność, że już nic nie da się zrobić, Ty znalazłaś „złoty środek” dzięki, któremu poczułam się w pełni szczęśliwą mamą. Bardzo Ci za wszystko dziękujemy. Jesteś wspaniałą osobą, bardzo ciepłą i serdeczną. Cieszymy się, że pojawiłaś się w naszym życiu.

  Dziś ciepło o Tobie myślimy również z tej przyczyny, że 2 grudnia to też dzień Twoich urodzin! Z tej okazji chcielibyśmy złożyć Ci najlepsze życzenia, dużo zdrówka, miłości i spełnienia marzeń, żebyś zawsze była tak pozytywną i uśmiechniętą osobą. Wierzymy, że nasz synek pójdzie w ślady cioci Małgosi i wyrośnie na wspaniałego i mądrego człowieka.

  Magda, Adrian i Wiktorek P.

  p.s. My w styczniu znowu na sali porodowej 🙂 mamy nadzieję, że tym razem się spotkamy 🙂 Buziaki

  poniedziałek, 02, grudzień 2013

 27. Tak wiele można pisać, a i tak wszystkiego nie da się wyrazić. Gosiu -tyle ciepłych słów kierowanych do Ciebie, mogłabym je godzinami powielać. Jesteś kosmitką – nieziemską osobą :), cudowną i magiczną.

  Dzięki zajęciom w Perełce, w pełni świadoma wszystkiego (tego bolesnego i cudownego), urodziłam synka 🙂 Zajęcia dodały mi spokoju ( tak ważnego podczas porodu) i bezcennej wiedzy, a może raczej świadomości tego, co będzie się działo. Dziękuję za każdy odebrany telefon, który rozwiewał moje wątpliwości podczas pierwszych dni z maluszkiem.

  Dziękuję za obecność przy drugim porodzie, kilkanaście tygodni temu. To był jakiś … odlot! Patrząc na jeszcze szczerbaty uśmiech Dawida – czuję niesamowity spokój i wspominam najcudowniejszy poród świata, magiczne 2 godziny.

  Perełke polecam wszystkim przyszłym rodzicom, a Tobie Gosiu życzę samych sukcesów zawodowych, ciągłej satysfakcji i radości z pracy, tego abyś dalej zarażała swoją energią. Życzę powodzenia w życiu prywatnym, trzymam kciuki za Ciebie i ciepło o Tobie myślę 🙂

  Justyna i trzech cudownych facetów 🙂

  sobota, 23, listopad 2013

 28. Gorąco polecamy Szkołę Rodzenia Perełka, chwile w niej spędzone i wiadomości przydały się i były bardzo cenne, tak jak wspieranie nawet dużo później przez Małgosie.

  Czas szybciutko mija, owoce „naszej” współpracy są już w szkole, Maja lat prawie 11, Jaś lat 7, obydwoje rodzone w wodzie, obydwoje spore(3800/57 i 3900/56) tak tak, jak mi tu mąż podpowiada, gdyby nie mój upór i słuchanie siebie to pewnie z wody by nic nie było:P Oboje czuliśmy się na pewno pewniej i bardziej przygotowani dzięki zajęciom, wiadomo jednak że nie wszystko da się przewidzieć, ale bylismy spokojni. Pamiętaliśmy że kobieta ma słuchać siebie, a położnej ma słuchać mąż i z polskiego na nasze przekładac:)

  Pozdrawiamy gorąco

  Ania, Janusz, Majeczka i Jaś

  piątek, 22, listopad 2013

 29. Magda, Piotrek i Julka Stroczkowscy: Małgosiu-musisz być z nami przy drugim porodzie!!!;) pisze:

  My również (jak i nasi ZNAJOMI przedmówcy;)) bardzo cieszymy się, że wzięliśmy udział w zajęciach prowadzonych przez Małgosię;) To był naprawdę „dobrze zainwestowany”czas, który spędziliśmy w bardzo miłym gronie. Atmosfera na zajęciach była tak przyjemna, że z niecierpliwością oczekiwaliśmy na kolejne spotkanie;) Dzięki pomocy Małgosi nasza Jula przyszła na świat baaardzo szybko, a sam poród nie stanowił żadnej traumy ani dla mnie, ani dla mojego męża (który w jego trakcie popijał sobie kawę;)) Baaaardzo cieszymy się, że w tak wyjątkowej i pamiętnej chwili Małgosia była z nami. Bardzo Ci dziękujemy Małgosiu i…….już zapowiadamy, że za drugim razem TEŻ MUSISZ BYĆ Z NAMI;) Nie ma to tamto;)

  Ponadto w trakcie trwania kursu poznaliśmy naprawdę super ludzi, z którymi utrzymujemy kontakt, dzieląc się informacjami o poczynaniach naszych dzieciaczków;)Jednym słowem POLECAMY:)

  czwartek, 21, listopad 2013

 30. Z całego serca polecamy Szkołę Rodzenia Perełka 🙂 Mimo, iż od samego początku ciąży wiedzieliśmy, że poród odbędzie przez cesarskie cięcie i tak zdecydowaliśmy się na zajęcia. I ani przez chwilę nie żałowaliśmy tej decyzji. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych i pomocnych rzeczy. Jak dziś pamiętam np. jak uczyliśmy się kąpać, masować i ubierać dziecko. Wszystko było takie proste i łatwe, jak się pracowało na lalce, która nie płacze i się nie rusza 🙂 Ale nasze pierwsze podejście do tych czynności po powrocie … oj się działo, tylko nie wiem dla kogo był to większy dramat: dla nas czy dla dziecka? Ale jakoś poszło a teraz to już drobnostka i przyjemność.

  Przy porodzie również towarzyszyła nam Małgosia (miała wtedy dyżur), i chyba nawet nie zakładała innej opcji, jak bycie przy porodzie swojej kursantki.Z czego oczywiście się cieszymy. Człowiek czuję się wtedy pewniej mając taką Osobę obok siebie.

  Po powrocie do domu z maleństwem zawsze mogliśmy liczyć na Jej pomoc, wsparcie i dobre słowo. A mieliśmy troszkę problemów.

  No i ta super atmosfera na zajęciach 🙂

  Tak więc raz jeszcze gorąco polecamy Perełkę, no i Małgosiu: Dziękujemy Tobie bardzo za wszystko co dla nas robiłaś 🙂

  piątek, 15, listopad 2013

 31. Magda, Piotrek z Zosią i Bartoszkiem: słówa, których nie zapomnę pisze:

  Szkołe rodzenia ukończyliśmy z mężem 2,5 roku temu. Zajęcia był to wspaniały czas, kiedy mogliśmy się zatrzymać z męzem i kilka chwil pomyśleć o naszym dziecku, o zbliżającym się porodzie. Małgosia jest wspaniłą osobą, zajęcia prowadziłą z pasją. Nigdy nie zapomnię słów które nam powtarzała: pamiętaj jesteś: MĄDRA, SILNA I PIĘKNA. Słowa te dodały mi dużo otuchy przy pierwszym porodzie, kiedy rodziłam córeczkę. A także przy drugim, kiedy rodziłam synka. Bardzo mi się podobało jak Małgosia mówiła o karmieniu piersią, to mi dużo dało. Córkę karmiłam 13m-cy, Synka także zamierzam tyle karmić. serdecznie polecam szkołe Małgosi każdemu i kontak z jej niesamowitą osobą.

  Dziękujemy Małgosiu!!!Kiss

  wtorek, 22, październik 2013

 32. Małgosiu nie wiemy jak Ci dziękować że byłaś z nami podczas porodu. Jesteś Aniołem nie kobietą !! :):)

  Już od pierwszych zajęć w szkole rodzenia Perełka zauroczyłaś nas swoja osobą. Tyle ciepła i szczerości z Ciebie płynie że az trudno uwierzyć ze pracujesz w tym zawodzie ponad 23 lata!!

  Chociaż Wojtuś urodził się przez cesarskie cięcie przeszliśmy z Tobą 2 fazy porodu. Ból który odczuwałam był okropny, wtedy wydawało mi się że umieram 🙂 Ale dzięki Tobie nie poddawałam się. Dawałaś nam świetne wskazówki, dodawałaś odwagi i miałaś ciepłe słowo dla mnie i mojego męża.

  Jesteś wspaniałą położna i wspaniałym człowiekiem!!

  Życzymy Ci przede wszystkim dużo, dużo zdrówka. I mam nadzieje ze jeszcze kiedyś spotkamy się w szpitalu w Wołominie :):)

  Bardzo polecam szkołę rodzenia „Perełka” !!! Wszystkie zajęcia były wyjątkowe i niezapomniane!

  czwartek, 17, październik 2013

 33. Serdecznie dziękujemy Gosiu za przygotowanie nas do tak ważnej dla nas chwili narodzin naszej córeczki. Informacje i ćwiczenia zdobyte podczas szkoły rodzenia bardzo pomogły nam podczas porodu, dzięki czemu nasza Joasia urodziła się siłami natury, choć była dużym noworodkiem ważącym 4400g. Dzięki przygotowaniu w PEREŁCE byliśmy w pełni świadomi tego co się dzieje a sam poród stał się doświadczeniem mistycznym, niezwiązanym tylko i wyłącznie z bólem porodowym.

  Serdecznie zachęcamy do udziału w zajęciach szkoły rodzenia prowadzonej przez Gosię, która rzeczywiście jest położną z powołania i szalenie ciepłym człowiekiem.

  czwartek, 10, październik 2013

 34. Agnieszka, Piotr i nasza Alicja Małgosia: Dziękujemy Małgosiu :) pisze:

  Iza Sz: super poród z Małgosią

  W niedziele wieczorem pojawiłam się na izbie przyjechać w Wołominie ze skurczami i jakże się ucieszyłam gdy zobaczyłam na sali porodowej Małgosię ze szkoły rodzenia. Wszystko poszło błyskawicznie minute po północy dziecko było już na świecie. Nieoceniona była pomoc Małgosi w tak ważnej chwili życzę każdemu tak profesjonalnej opieki oraz wsparcia które naprawdę ma ogromne znaczenie dla rodzącej. Wiem bo to mój drugi poród pierwszy niestety nie z Malgosią. Zyczę Ci Małgosiu wszystkiego najlepszego uważam ze ta praca ktora wykonujesz to Twoje prawdziwe powolanie. Buziaki

  piątek, 04, październik 2013

 35. Agnieszka, Piotr i nasza Alicja Małgosia: Dziękujemy Małgosiu :) pisze:

  Nadszedł czas na kilka refleksji związanych z porodem, a także z innymi miłymi chwilami poprzedzającymi go, czyli cotygodniowymi spotkaniami z Małgosią w szkole rodzenia. Każde kolejne spotkanie odbywające się w miłej wręcz rodzinnej atmosferze dokładało kolejną cegiełkę i budowało nasz spokój przed czekającym nas nie lada wyzwaniem. Szeroki zakres wiedzy merytorycznej i praktycznej serwowanej nam z dużą starannością i zaangażowaniem pozwalał na spokojne oczekiwanie na finał. Gdy wybiła godzina „zero” odwrotu nie było i należało wcielić w czyn to, czym skorupka nasiąkła podczas kursu w „Perełce”. Opatrzność na szczęście nad nami czuwała i wyznaczyła w pewne wtorkowe przedpołudnie dyżur Małgosi:) z czego byliśmy bardzo szczęśliwi , bo gdyby nie świetne prowadzenie nas przez Małgosię przez kolejne etapy porodu a szczególnie jego ostatnią fazę, skończyłoby się cesarką. A tak, na szczęście nasza kochana Alicja Małgorzata (tak, tak drugie imię nie wzięło się z przypadku) przyszła na świat drogami natury. Na zakończenie jeszcze raz wielkie dzięki Małgosiu za wszystko: za cenne uwagi podczas szkoły rodzenia, za nieocenioną pomoc i wsparcie przy porodzie oraz za to, że Twój telefon zawsze jest dostępny, gdy nurtują nas jakieś wątpliwości. Jeśli ktoś się zastanawia nad szkołą rodzenia „Perełka” to prawdziwa perła wśród tego typu instytucji i bardzo dobra inwestycja w Wasze przyszłe rodzicielstwo – więc szczerze polecamy:)

  piątek, 13, wrzesień 2013

 36. Bardzo dziękujemy za fachowe przygotowanie nas do porodu oraz udzielanie niezbędnych informacji i rad w każdym momencie gdy zachodziła taka potrzeba.

  Czuliśmy się bezpieczniej podczas porodu. Mając większą wiedzę dotyczącą opieki nad noworodkiem łatwiej nam jest zajmować się naszą córeczką.
  Zajęcia w Szkole Rodzenia są prowadzone w sposób profesjonalny, ale przy tym ciekawy. Bardzo mile wspominamy ten czas i polecamy wszystkim parom spodziewającym się Maleństwa.

  niedziela, 11, sierpień 2013

 37. Rodziliśmy z Małgosią Olszewską prawie 4 lata temu ale są to tak miłe wspomnienia, że mimo tego iż mamy już dwóch synów to za każdym razem jak widzę się z Gosią to mam chęć na kolejne dziecko:). Poród z Gosią to fantastyczne przeżycie – mój był bardzo krótki i pełen emocji a jej pomoc była nieoceniona! Miałam fantastyczną i profesjonalną opiekę! Polecam Wszystkim Szkołę Rodzenia Małgorzaty Olszewskiej!!! Oby każda kobieta trafiła na jej dyżur w szpitalu:):):)

  czwartek, 18, kwiecień 2013

 38. Kochana Gosiu, cała nasza trójka jesteśmy Tobie wdzięczni za pomoc i życzliwość jaką nam okazałaś zarówno przed, w trakcie jak również po porodzie. Zajęcia w szkole rodzenia pozwoliły nam przygotować się do porodu i opieki nad dzieckiem, a także zmniejszyły nasz strach. Jesteś wspaniałą osobą zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Zawsze służysz dobrą radą. Dzięki Twoim radom nadal karmimy piersią i pozbyliśmy się problemów z brzuszkiem Antosia.

  Serdecznie polecamy Szkołę rodzenia „PEREŁKA”, w której można uzyskać bardzo wiele przydanej wiedzy. Zajęcia są prowadzone w fachowy sposób, ale zarazem w miłej i sympatycznej atmosferze. Prowadzący podchodzą do kursantów przyjaźnie.

  Pozdrawiamy cały Zespół Szkoły rodzenia „PEREŁKA”

  czwartek, 28, marzec 2013

 39. Bardzo, bardzo, bardzo serdecznie polecam szkołę rodzenia PEREŁKA. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, ich plan wyczerpuje wszystkie niezbędne zagadnienia przygotowujące do porodu i opieki nad dzieckiem, a wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze . Prawdziwą Perłą w tym wszystkim jest Małgosia Olszewska-położna z powołania, fantastyczna babka -ciepła, otwarta, wyrozumiała, zawsze pomocna, jest wspaniała w tym co robi, odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania i przekaże bardzo dobrze opracowane materiały szkoleniowe, rozwieje wszystkie Wasze wątpliwości. Prawdziwa profesjonalistka. Pomogła nam przygotować się do tego wielkiego wydarzenia, jakim było urodzenie naszego maleństwa, a cały poród trwał 2 godzinki i naprawdę miło go wspominamy:).

  Do tej pory dzwonię, gdy mam jakiś problem z córeczką, a Małgosia zawsze mi pomaga…

  Małgosiu jesteś wspaniałą osobą.

  Dziękuje Ci serdecznie za wszystko…

  sobota, 16, marzec 2013

 40. Udział w zajęciach prowadzonych w Szkole Rodzenia Perełka sprawił, że poczuliśmy się pewniej i bezpieczniej… Wiedzieliśmy, że teoria i ćwiczenia to dopiero „podnóże Giewontu”, ale dzięki Małgosi i innym prowadzącym nie byliśmy przerażeni tym,że czekało nas wejście na sam szczyt. I mimo że poród nie był łatwy, wiedzieliśmy co należy robić i jak reagować.
  Okazało się jednak, że przyjście na świat naszego synka to dopiero początek. Kolejnym wyzwaniem stało się dla nas karmienie piersią. Dzięki Małgosi, jej wsparciu i radom w ciągu tygodnia Ignaś przybrał na wadze 220 gram (wcześniej przez trzy tygodnie przybrał 300 gram, byliśmy o krok od podjęcia decyzji o przejściu na sztuczne mleko). Małgosia dała mi wiarę w siebie, „przestawiła” na pozytywne myślenie – poświęciła na to swój wolny czas, nie przejmując się zmęczeniem. Zawsze uśmiechnięta, szczera i gotowa pomagać…

  PS. Małgosiu nigdy się nie zmieniaj. Bez względu na to czy wytrwamy w naszym postanowieniu czy nie – bardzo, bardzo Ci dziękujemy:).

  środa, 06, luty 2013

 41. Gosiu,wraz z Justyną i nowo narodzoną Majeczką chcemy bardzo serdecznie podziękować Ci za pomoc i serce które włożyłaś przy naszym porodzie. Bez Ciebie ten poród byłby straszny, a tak możemy cieszyć się z naszego maleństwa już w domu. Justyna i Maja czują się dobrze. Oby więcej takich ludzi jak ty 🙂

  P.S.
  Życzę wszystkim, aby trafiali na takie osoby jak Gosia:)
  Myślę że wszyscy którzy poznali Gosię są tego samego zdania!

  Pozdrawiamy cieplutko i serdecznie 🙂
  Dużo pogody ducha i pamiętaj że warto 🙂

  środa, 06, luty 2013

 42. Z pełnym przekonaniem polecamy zajęcia w Szkole Rodzenia Perełka! Bardzo podobało nam się podejście Małgosi i pozostałych prowadzących do „kursantów”, traktowanych chyba w najlepszy możliwy sposób: po ludzku – z szacunkiem i jednocześnie odpowiednim przymrużeniem oka. Dużo przydatnych informacji, przekazywanych w zrozumiałej formie, ćwiczenia praktyczne i materiały, przyjazna atmosfera i prawdziwe zaangażowanie w realizację programu zajęć – to wszystko pomogło, pomaga i z pewnością będzie pomagać nam w opiece nad córeczką.

  Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy!

  wtorek, 22, styczeń 2013

 43. Bardzo gorąco polecamy zajęcia prowadzone przez Gosię i pozostałe osoby w Szkole Rodzenia Perełka. Prowadzone profesjonalnie i rzeczowo, a przy tym we wspaniałej rodzinnej atmosferze pomogły nam się przygotować psychicznie, fizycznie i organizacyjnie do porodu i wejścia w nową rolę rodziców zmniejszając w ten sposób stres z tym związany.

  Dziękujemy Ci Gosiu za wszystkie rady, ciepłe słowa i uśmiech w czasie zajęć, porodu i po porodzie.

  niedziela, 20, styczeń 2013

 44. Dziękujemy Ci Małgosiu z całego serduszk...: Lidka, Daniel i Bartuś pisze:

  Szkoła Rodzenia Perełka to najwłaściwsze miejsce jakie powinni odwiedzić przyszli rodzice. Małgosia jest cudowną, ciepłą kompetentną w 200% Osobą, która angażując w prowadzone zajęcia różnych specjalistów tworzy świetne zajęcia – zajęcia, które wyposażają w wiedzę i mają na celu świadome podejście do obowiązku rodzicielskiego 😉 My również mieliśmy to szczęście, ze trafiliśmy akurat na dyżur Małgosi i gdy zobaczyłam Jej uśmiechniętą buzię od razu poczułam się spokojniejsza, a co najważniejsze bezpieczna – to poczucie bezpieczeństwa zapewniła mi właśnie Małgosia i mój cudowny mąż, któremu tak jak Małgosi nie jestem w stanie się odwdzięczyć za pomoc i wsparcie podczas porodu. Serdeczne dzięki Małgosiu, ze służysz radą niemal o każdej porze dnia i nocy – cały czas dźwięczy mi w uszach to, co powtarzałaś: „Szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko” – właśnie to i Twoje rady pomogły mi przebrnąć przez problematyczne momenty związane z karmieniem Synka. Jeszcze raz dziękujemy Ci Małgosiu!!!

  poniedziałek, 07, styczeń 2013

 45. Gorąco polecamy Szkołe Perełkę. Tematyka zajęć jest bardzo obem i oszerna i dostarcza wielu niezbędnych informacji związanych z porodpieką nad dzieckiem. Zajęcia trwające 2,5h (na wygodnych materacach:) ) mijały w ekspresowym tempie. Przy porodzie trafiliśmy na dyżur Gosi :)). Dziekujęmy bardzo za wsparcie i Twoją pomoc przy porodzie, nie da się opisać naszej wdzięczności. Najlepszą rekomendacją Szkoły jest to, że mąż, który nie chiał być przy porodzie, dzięki Szkole towarzyszł mi cały poród i dzielnie mnie wspierał, nawet przeciął pępowinę!!!. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Małgosiu i Świeżym Rodzicom!!!

  środa, 26, grudzień 2012

 46. Iwona, Bartek i Szymon: wielka pomoc dla przyszłych rodziców pisze:

  Gosiu, jesteś wielka:) Duchem:)

  Polecamy z pełną odpowiedzialnością Szkołę Perełka. Zajęcia w sposób miły i przystępny wprowadzają do tematyki porodu i pierwszych dni świadomego rodzicielstwa. Osoba Gosi jest tu dodatkowym atutem: profesjonalna i ciepła, zawsze służy radą. Nawet po porodzie, gdy dopada zwątpienie, chętnie wspomaga i podnosi na duchu.

  niedziela, 09, grudzień 2012

 47. Gorąco polecamy szkołę rodzenia PEREŁKA, Gosia jest niezastąpiona, atmosfera na zajęciach jest rodzinna i ciepła. Dzięki Gosi to wszystko było łatwiejsze, nie wyobrażam sobie rodzić z kimś innym niż Gosia. Kochana! jeszcze raz dziękuję Ci za wsparcie, profesjonalizm i ciepło jakim nas obdarzyłaś podczas porodu i po porodzie, brakuje mi słów, żeby wyrazić swoją wdzięczność. Życzyłabym sobie i innym, żeby każdy, tak jak Gosia podchodził z takim SERCEM i zaangażowaniem do swojej pracy.DZIĘKUJĘ mój ANIELE STRÓŻU. BuziamyKiss

  piątek, 30, listopad 2012

 48. Gorąco polecamy zajęcia w szkole rodzenia Małgosi. Wspaniałe podejście prowadzącej pozwoli wszystkim przyszłym rodzicom na świetne przygotowanie się do tego wielkiego dnia jakim jest poród. Dodatkowo dziękujemy Małgosi za troskę i ogromną pomoc przy narodzinach naszej Jagódki. Małgosiu, gdyby nie Ty nie byłoby tak cudownie..

  środa, 28, listopad 2012

 49. Serdecznie polecamy Szkołe Rodzenia ” Perełka”. Bardzo miła i rodzinna atmosfera, a Gosia jest niezastąpiona. Wprowadza ciepłą atmosferę i służy radą i pomocą o każdej porze dnia i nocy 🙂 Nasza Martusia urodziła się 23.11.12 i dzięki Gosi przetrwał poród. Dziekujęmy serdecznie Gosiu.

  środa, 28, listopad 2012

 50. Szkoła rodzenia PEREŁKA to szkoła pozytywnych emocji i właściwego przygotowania na przybycie ANIOŁKA:).To dzięki uczestnictwu wiemy jak z przyjemnością zajmować się naszym Skarbem.Pozdr.Bogusia i Rysiek

  czwartek, 08, listopad 2012

 51. 21 września przyszło na świat nasze małe szczęście – syn Antoni. Wydarzenie to poprzedził nasz udział w zajęciach szkoły rodzenia „Perełka”. Zajęcia w „Perełce” były dla nas nieocenioną pomocą. Pozwoliły nie tylko poznać fizjologię porodu, nabrać wprawy i umiejętności w opiece nad maleństwem ale kolejne spotkania rozwiewały również obawy i troski stające przed przyszłymi rodzicami. Bardzo ciepło wspominamy zajęcia z Panią fizjoterapeutką. Dzięki zaproponowanym przez nią masażom przetrwaliśmy najsilniejsze skurcze i letnie upały.

  Duszą jednak tej szkoły i osobą dzięki której jest to miejsce szczególne, przyjazne przyszłym rodzicom jest – Gosia Olszewska. Rzadko spotyka się osobę tak zaangażowaną w swoją pracę, która niewątpliwie jest jej powołaniem. Dzięki jej dobrej energii i pogodzie ducha przetrwaliśmy najtrudniejsze chwile. Dziękujemy ci Gosiu za to nieocenione wsparcie i dobre serce. Nigdy nie zapomnimy twojego oddania i bezinteresownej pomocy.

  Magda i Marcin

  wtorek, 02, październik 2012

 52. Wiktoria i Magdalena z rodzicami: Szkoła Rodzenia - godna polecenia!!! pisze:

  Szkoła rodzenia – godna polecenia!!!

  Bardzo gorąco polecamy szkołę rodzenia PERELKA. Minęło ponad 5 lat od naszego uczestnictwa w zajęciach a my nadal miło wspominamy te chwile. Przemiła i przyjazna atmosfera, przekazana wiedza bardzo nam pomogły w czasie porodu jak również wciąż owocuje w opiece nad naszymi córeczkami. Tobie Małgosiu, specjalne i serdeczne podziękowania za pomocną dłoń, wsparcie, uśmiech, przekaz pozytywnej energii i optymizm na lepsze jutro. Brak słów aby opisać osobowość naszej Małgosi – to taka Perełka -iskierka w wyjątkowych chwilach, niesamowita „kopalnia wiedzy”!!!

  Wiktoria (5 lat) i Magdalena (2 lata) wraz z rodzicami

  wtorek, 11, wrzesień 2012

 53. Witam, także i ja z mężem uczęszczałam do szkoły rodzenia Gosi. Zajęcia bardzo fajne, prowadzone w miłej atmosferze, tematy omawiane treściwie ( kilka razy biedna Gosia zostawała po czasie by przekazać nam wszystkie informacje). Na poród chyba nigdy nie jest sie gotowym w 100%, ale dzięki Małgosi podchodzi się do niego z większym spokojem i poczuciem bezpieczeństwa. Jako położna jest profesjonalna i widać że kocha to co robi. Gosia była z nami gdy nasze maleństwo przyszło na świat. Dzięki niej poród był bardzo miły (jeżeli można tak pisać o porodzie) i błyskawiczny. Niestety po porodzie nasz aniołek miał troszkę problemów. Przez 10 dni naszego pobytu w szpitalu Gosia cały czas nas odwiedzała, przychodziła i pocieszała mnie w trudnych chwilach. Moim zdaniem to anioł nie położna. Wszystkim rodzącym życzę żeby mieli w tak ważnej chwili taką osobę przy sobie, a ja sama mogę tylko powiedzieć że każdy następny poród tylko z Małgosią. Gosiu dziękujemy.

  wtorek, 04, wrzesień 2012

 54. Dziś nasz synek skończył tydzień. 14.08.2012 zostalismy rodzicami Bartusia, Dzięki spotkaniom z Małgosią wiedzieliśmy czego się spodziewać pod czas porodu, jak się do niego przygotować i przede wszystkim jak go „przetrwać”, To co przekazała nam Małgosia przydaje się nam teraz kiedy maleństwo jest z nami. Ułatwia nam to opiekę nad synkiem i on też nie narzeka bo za bardzo nie protestuje:)

  Bartuś jest zdrowy ważył po urodzeniu 4,240 i miał 58 cm. Dziękujemy

  wtorek, 21, sierpień 2012

 55. Witamy

  Polecamy Perełkę, wszyscy się dziwią jak facet, który wcześniej bał sie dzieci, teraz bierze na ręce, przebiera i oczywiście kąpie te kochane maleństwo, jestem pewien ze bez szkoły bym się nie odważył. Ponadto masaże, których się nauczyliśmy są pomocne nie tylko w czasie ciąży, ale również pomagają w życiu codziennym… Co tam pisać zapisujcie sie, bo warto!!!

  Nie mieliśmy szczęścia w czasie porodu trafić na Gosię, mogę jednak zapewnić, iż po szkole było nam łatwiej i w tych ważnych chwilach wiedzieliśmy, czego oczekiwać, jak się zachować…(ja, jako facet powiem kolokwialnie na miękko do boju panowie!!!!)

  Jeszcze jedno, o czym warto wspomnieć to fakt, że Gosia, choć było już dawno po porodzie była nam bardzo pomocna, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Dzięki Gosiu. Pozdrawiamy serdecznie mały Antek Jacek i Kamilla

  wtorek, 07, sierpień 2012

 56. Witam. Nasz Tymon 09 września kończy 2 lata. Ciąża była zagrożona, był to bardzo trudny okres. Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze. Przez cały okres ciąży była z nami Małgosia Olszewska. Była też przy narodzinach naszego synka. Mimo, że nie udało nam się dokończyć zajęć w szkole Małgosi (z powodów zdrowotnych )to nie straciliśmy kontaktu i mogliśmy na Małgosię liczyć w każdej chwili i w każdym problemie. Małgosia jest cudowną, kochaną osobą. Zawodowo profesjonalistką o bardzo dużym warsztacie i wiedzy. Zawsze ciepło myślimy o Małgosi – ma miejsce w naszych sercach.

  Dziękujemy za wszystko – Roksana Tomek i Tymon

  poniedziałek, 30, lipiec 2012

 57. Witam. Jestem mamą 5-tygodniowego Adasia. Chodziłam z mężem do szkoły rodzenia Małgosi i muszę przyznać że byliśmy bardzo zadowoleni. Zajęcia były bardzo ciekawe. Spotkania z dietetykiem, fizjoterapeutą, anestezjologiem. Naprawdę bardzo cenne. Po zakończeniu kursu mieliśmy z mężem przekonanie, że nic nie jest w stanie nas zaskoczyć i że jesteśmy świetnie przygotowani do porodu. Zresztą Małgosia potrafi tak pozytywnie nakręcić człowieka do całej tej „przeprawy”, że aż niewiarygodne :). A pozytywne nastawienie to w zasadzie cały klucz do fajnego porodu. Jechaliśmy do szpitala naprawdę szczęśliwi, myśląc tylko o tym, że niedługo nasz maluch przyjdzie na świat. Nie panikowaliśmy i czekaliśmy w domu spokojnie na odpowiednią fazę porodu. Jednak to o czym tak naprawdę chciałam tu wspomnieć dotyczy okresu poporodowego. W szpitalu jesteśmy pod opieką specjalistów, którzy służą pomocą. Jeżeli wszystko jest ok, po 3 dniach wychodzimy do domu. I tu nagle człowiek orientuje się że jest zupełnie sam. Matki zazwyczaj nic nie pamiętają lub „za ich czasów było inaczej”, a państwowo przysługuje nam w tym pierwszym okresie 1 wizyta położnej. W tych najważniejszych chwilach rodzice zostają sami (no może z internetem, do którego nie ma czasu zajrzeć). I wówczas jedyną osobą na którą mogłam liczyć o każdej porze dnia i nocy była Małgosia, za co jej serdecznie dziękuję, bo pojawiło się bardzo wiele bardzo trudnych chwil. Pomógł mi człowiek, który nie musiał tego robić, bo przecież kurs dawno się zakończył. Jest to świadectwo tego, że to co robi Małgosia wypływa z jej ogromnego powołania do zawodu. Jest wiele szkół, ale tutaj dowiecie się co jest najważniejsze gdy już ten mały człowiek pojawi się na świecie. Każda młoda mama popada w różnego rodzaju „paranoje” czy dobrze spełnia swoją rolę i czy dzieciaczkowi nic nie brakuje. Czasami odbywa się to kosztem j

  poniedziałek, 02, lipiec 2012

 58. Gorąco polecam szkołę rodzenia Perełka prowadzoną przez Małgosię Olszewską, która jest niesamowitą osobą. Bardzo cieszę się, że mogłam ją poznać, uczestniczyć w zajęciach przez nią prowadzonych a później ona uczestniczyła w moich dwóch porodach. Położna z prawdziwego zdarzenia: ciepła, otwarta, wyrozumiała a przy tym prawdziwa profesjonalistka. Wiele lat pracy w zawodzie oraz studia i liczne szkolenia dają poczucie bezgranicznego bezpieczeństwa na sali porodowej z Małgosią. Ona nie traktuje kobiet jak kolejne „sztuki” ale z pełnym zaangażowaniem wykonuje swoją misję życiową.

  Jeżeli miałabym rodzić trzecie dziecko, to nawet w stodole byle z Małgosią.

  Gosiu, dziękuję Ci bardzo za wszystko co dla mnie zrobiłaś (i robisz do tej pory). Dziękuję Ci, że po tylu latach zawsze mogę na Ciebie liczyć.

  Monia Wink

  piątek, 29, czerwiec 2012

 59. Na zajęciach była zawsze bardzo kameralna i miła atmosfera, można było o wszystko zapytać otrzymując wyczerpujące odpowiedzi, to nam bardzo pomogło przygotować się do tego wielkiego wydarzenia, jakim było urodzenie naszego pierwszego maleństwa. Zajęcia u Ciebie były przyjemnością. Dziękujemy też Iwonie, która fantastycznie przeprowadziła ćwiczenia, modyfikując niektóre do potrzeb konkretnych osób i dopilnowała, by każdy prawidłowo je wykonywał.Małgosiu DZIEKI ZA WSZYSTKO!!! za wszystkie rady udzielane przez tel późnym wieczorem i te w szpitalu, gdy nasza Mała była już z nami!

  czwartek, 28, czerwiec 2012

 60. Gosia,Grześ i nasze pociechy Julcia i Ja...: ciąg dalszy do poprzedniej opinii pisze:

  Po odbyciu tam przygotowania do świadomego rodzicielstwa możecie być spokojni , że pobyt w szpitalu niczym Was nie zaskoczy. U nas nie było fal startów doskonale wiedzieliśmy kiedy mamy jechać do szpitala aby nie ślęczeć tam godzinami i nawet mój mąż gdzie na co dzień boi się widoku strzykawki po zajęciach z Gosią zdecydował się mi towarzyszyć przy porodzie, i bardzo mi pomógł chociaż się o niego strasznie bałam, a on nawet obsługiwał aparaturę. Gosiu raz jeszcze z całego serca dziękujemy Ci za wspólnie spędzony czas i za całe okazane wsparcie i troskę. Zajęcia u Ciebie były przyjemnością:-))))) Dziękujemy też Sylwii, która fantastycznie przeprowadziła ćwiczenia, modyfikując niektóre do potrzeb konkretnych osób i dopilnowała, by każdy prawidłowo je wykonywał a tatusiów mobilizowała do większego zaangażowania pomocy przyszłym mamusiom:-)Pozdrawiamy Was gorąco. Małgorzata i Grzegorz oraz nasza dwójeczka wspaniałych urwisów Jacuś i Julcia

  czwartek, 28, czerwiec 2012

 61. Gosiu raz jeszcze z całego serca dziękujemy Ci! Szkołę Rodzenia PEREŁKA pod dowództwem Małgosi wraz z mężem polecamy z całego serca, to naprawdę godna polecenia placówka. Małgosia jest fajową kobitką która nie pomyliła się z powołaniem i dobrze wybrała zawód bo ma do tego ogromne serce. Zajęcia prowadzone przez Szkołę są profesjonalnie przygotowane co dało nam wiele praktycznych wskazówek, o których nie wyczytamy w żadnej fachowej literaturze. Na zajęciach panuje przemiła atmosfera, a plan zajęć wyczerpuje wszystkie niezbędne zagadnienia przygotowujące do porodu i opieki nad maluszkiem. Poznacie tam odpowiedzi na nurtujące Was pytania i uzyskacie bardzo dobrze opracowane materiały szkoleniowe, do których możecie zawsze wrócić. Małe grupy stwarzają bardziej kameralną i przytulną atmosferę oraz pozwalają na rozwianie wielu wątpliwości w tak ważnych dla nas sprawach .To że są niewielkie grupy mimo atmosfery daje też czas na indywidualne podejście do każdej przyszłej mamy, zadawanie pytań w trakcie zajęć i co bardzo ważne- poczucie, że szkoła jest po to, żeby nam naprawdę pomóc. To wszystko nam bardzo pomogło przygotować się do tego wielkiego wydarzenia, jakim było urodzenie naszego maleństwa. Znajomości jakie tam nabyliśmy trwają do dziś z czego nawiązały się nowe przyjaźnie i kontakt z rówieśnikami dla naszych dzieci. Po odbyciu tam przygotowania do świadomego rodzicielstwa może

  czwartek, 28, czerwiec 2012

 62. Szkoła Rodzenia „Perełka” to wyjątkowe spotkania, niesamowita pomoc i cudowna położna: Małgosia. Polecamy, bo sami przetestowaliśmy 🙂 Takich spotkań i ludzi nie zapomina się nigdy. Małgosiu dziękujemy…

  czwartek, 28, czerwiec 2012

 63. Byliśmy uczestnikami Szkoły Rodzenia „Perełka” i możemy polecić ją każdej parze oczekującej na dziecko. Dzięki zajęciom poród przestał być dla nas niewiadomą, bez obaw oczekiwaliśmy na ten wyjątkowy dzień a kiedy już nadszedł nic nas nie zaskoczyło, wiedzieliśmy jak się zachować i co się dzieje. Potrafiliśmy się wzajemnie wspierać. Żeby ktoś nie pomyślał,że nasze słowa są nic nie warte napiszemy, że dojechaliśmy do szpitala o godzinie 6.00 na salę porodową weszliśmy o godzinie 6.40 a Gabrysia była z nami o 7.50;) Poród prowadziła oczywiście Małgosia. Dziękujemy!

  środa, 27, czerwiec 2012

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *